top of page

AUDIO IERAKSTI

Balss ieraksti (voice recording) un apstrāde profesionālā skaņu studijā reklāmu adaptācijām, filmām, radio un TV reklāmām. Mēs izmantojam tikai profesionālu aktieru, diktoru, dziedātāju balsis Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Mums ir balss paraugu bibliotēka visās vecumu kategorijās. Piedāvājam ierakstus latviešu, krievu, lietuviešu, igauņu, angļu, vācu u.c. valodās.

DIKTORS

Diktora izmaksas sastāda balss īpašnieka honorārs, kas var stipri atšķirties atkarībā no aktiera, dziedātāja vai diktora popularitātes, kā arī no teksta specifikas un apjoma.

Piedāvājam balss tembru paraugus no mūsu bibliotēkas (latvian native voice samples) - tā jums būs vieglāk izvēlēties piemērotākās balsis savam ierakstam.

Sazinieties ar mums sadaļā KONTAKTI.

Sieviete LV
Vīrietis RU
Puika LV
Sieviete LT
Vīrietis EE
Vīrietis EN
STUDIJA: no 25 EUR stundā

Audio ieraksta izmaksas sastāda skaņu ierakstu studijā patērētais laiks darba sagatavošanai un ieraksta veikšanai. Dažkārt ierakstu var veikt ātri, bet visbiežāk, lai iegūtu vislabāko rezultātu, tiek veikti daudzi atkārtoti balss ieraksta varianti un tam nepieciešams ilgāks laiks. Šeit noteicošais faktors ir aktiera profesionalitāte, kā arī teksta literārā kvalitāte, specifika un apjoms.

Sazinieties ar mums sadaļā KONTAKTI.

PĒCAPSTRĀDE: no 30 EUR stundā

Studija piedāvā ierakstītā materiāla papildus apstrādi, kā piemēram, teksta tīrīšana, variantu atlasīšana, izvietošana pa pozīcijām un montāža. Ja nepieciešams, veicam arī materiāla pēcapstrādi (Mastering), skaņu fonogrammas izveidi (mūzika, efekti atmosfēras utt), līdz ar to rezultāts ir pilnībā gatavs gala izmantošanai. Atbilstoši pasūtītāja vajadzībām (Mix) varam nodrošināt gan Stereo, gan Surround 5.1 formātā. Sazinieties ar mums sadaļā KONTAKTI.

Gatavo produktu varam nosūtīt klientam caur e-pastu, Failiem.lv vai WeTransfer.com, kā arī uzlikt uz klienta

vai mūsu FTP.

 

bottom of page