top of page

FILMAS

Mūsu studija gan producē, gan izgatavo pēcprojekta pārskata filmas, projekta atskaites īsfilmas, klipus un filmas prezentācijām, plaša pielietojuma mācību filmas, televīzijas raidījumus un dokumentālās filmas.

Mūsu pieredzi bagātina arī pilnmetrāžas mākslas filmas.

Piedāvājam arī dažādu filmu adaptāciju izmantojot dublāžu un subtitrēšanu.

PĒCPROJEKTA ATSKAITES FILMAS

Visio studija izgatavo pēcprojekta pārskata un atskaites filmas. Paši izstrādājam scenāriju, filmējam, montējam un izgatavojam galaproduktu vēlamajos formātos.

Sazināties ar mums izmantojot sadaļu KONTAKTI.

Play Poga.png
PREZENTĀCIJAS FILMAS

Visio studija izgatavo prezentācijas filmas uzņēmumiem, īsfilmas pasākumiem, investīciju projektiem. Piedāvājam pilnu pakalpojumu komplektu - producēšana, filmēšana, montāža un gala produkta noformēšana.

Sazināties ar mums izmantojot sadaļu KONTAKTI.

Play Poga.png
MĀCĪBU FILMAS

Izgatavojam plaša pielietojuma mācību filmas iestādēm, skolām un projektiem. Izstrādāsim scenāriju, nofilmēsim un samontēsim, varam strādāt ar klienta paša sagatavoto un iesniegto materiālu un scenāriju.

Sazināties ar mums: KONTAKTI

TV RAIDĪJUMI

Izgatavojam televīzijas raidījumus. Piedāvājam producēšanas pakalpojumus, varam strādāt ar klienta paša materiālu un scenāriju.

Sazinieties ar mums, lai  precizētu apjomu un izmaksas: KONTAKTI

 

Play Poga.png
FILMU ADAPTĀCIJAS

Veicam visa veida filmu adaptāciju: subtitrējot vai veicot skaņas dublāžu. Ja izejmateriāls atļauj, veicam pilnīgu titru nomaiņu un balss pārskaņošanu nepieciešamajā valodā. Sazinieties ar mums, lai  precizētu apjomu un izmaksas: KONTAKTI

DOKUMENTĀLĀS FILMAS

Producējam un izgatavojam dokumentālās filmas. Varam strādāt ar klienta paša sagatavoto un iesniegto materiālu un scenāriju.

Sazinieties ar mums, lai  precizētu darba apjomu un izmaksas: KONTAKTI

Play Poga.png

Montāžā izmantojamo materiālu formātus vajadzētu pirms darba saskaņot ar mūsu speciālistiem.

 

Gatavo produktu varam ierakstīt piemērotā datu nesējā (CD, DVD, BluRay, HDD, Flash...) klientam vēlamajā formātā un daudzumā, kā arī uzlikt uz klienta vai mūsu FTP servera. Varam nosūtīt caur Failiem.lv vai WeTransfer.com

Datu nesējus klients var izmantot savus, vai iegādāties tos pie mums.

bottom of page