top of page

KOPĒŠANA

Studija piedāvā mājas video kopēšanu (video digitalizēšana) no DVD un CD diskiem, VHS un DV kasetēm uz modernākiem mēdiju formātiem, kurus jūs tagad varēsiet skatīties uz saviem datoriem, planšetēm, telefoniem, modernajiem televizoriem, kā arī izvietot interneta mājaslapās vai sociālajos tīklos. Samontēsim jūsu (ar fotoaparātu vai telefonu) filmēto materiālu, izgriezīsim brāķētos kadrus un ērtākai lietošanai pārkodēsim kā vienu videofailu. Mūsu studija veiks Jūsu fotogrāfiju korekciju - tiks labots krāsu un izgaismojuma balanss, rotācija un nevajadzīgo malu nogriešana - kadrējums.

VIDEO KOPĒŠANA: no 20 EUR stundā

Sazinieties ar mums sadaļā KONTAKTI un tālāk mēs precizēsim kādi formāti jūs interesē, kā arī laikus, kad jūs varēsiet atnest savus izejmateriālus un saņemt jau gatavo produktu.

FOTO KOREKCIJA: no 0.5 EUR fails

Šī ir iespēja savest kārtībā savus Foto failus.

Fotogrāfijām tiks labots krāsu un izgaismojuma balanss, ja nepieciešams - rotācija, kā arī nevajadzīgo malu apgriešana - kadrējums.

Sazinieties ar mums sadaļā KONTAKTI un tālāk mēs precizēsim laikus, kad jūs varēsiet atnest savus izejmateriālus un saņemt jau gatavo produktu.

Ir iespēja darbam nepieciešamās jūsu fotogrāfijas un citus failus uzlikt uz mūsu FTP.

 

Gatavos failus varam ierakstīt piemērotā datu nesējā (CD, DVD, BluRay, HDD, Flash...) klientam vēlamajā formātā un daudzumā, kā arī uzlikt uz klienta vai mūsu FTP servera. Varam nosūtīt caur Failiem.lv vai WeTransfer.com

Datu nesējus klients var izmantot savus, vai iegādāties tos pie mums.

bottom of page