top of page

VIDEO MONTĀŽAS KURSI

Nodarbības balstās uz vairāk kā 25 gadu darba pieredzes. Pie mūsu studijas pasniedzēja varat apgūt pamatiemaņas video montāžā un filmēšanā kā savām vajadzībām, tā arī profesionālam darbam. Apmācām arī individuāli. Ja jūs interesē kāds konkrēts jautājums vai problēmas risinājums, arī to jūs atradīsiet mūsu nodarbībās. Mācību procesā izmantojam mūsu studijas tehniku. Papildus iespējams apgūt arī Adobe Premiere, After Effects un Photoshop programmas.

Nodarbības iespējamas arī attālināti ar ZOOM programmatūras starpniecību. Droši zvaniet mums uz kontaktos redzamajiem telefona numuriem vai vienkārši piesakieties uz nodarbībām.

PATS SEV REŽISORS: 195 EUR

Šajā 4 nodarbību PROGRAMMĀ  (4x2.5h) jūs apgūsiet kā pareizi nofilmēt lai materiāls būtu kvalitatīvs un interesants. Iemācīsieties savu nofilmēto materiālu samontēt un papildināt ar mūziku, skaņām, titriem un efektiem. Apgūsiet kā izgatavot mēdiju failus nosūtīšanai draugiem un izvietošanai mājaslapā vai sociālajos tīklos. Nodarbības paredzētas mazās grupās (2-4 cilvēki).  Droši piesakieties, mācīsimies, pat ja grupa nav savākta.

YouTube.png
TAVS YOUTUBE: 135 EUR

Kursu programma paredz 3 nodarbības, kurās uzzināsiet video tehniskos pamatus, filmēšanas specifiku, videomontāžas pamatus un video klipu sagatavošanu izvietošanai sociālajos mēdijos.

AVID MEDIA COMPOSER KURSI: 320 EUR

Kursu PROGRAMMA paredz AVID videomontāžas sistēmas apgūšanu gan profesionālam, gan mājas pielietojumam. Teorija un praktiskās nodarbības. Kursu apjoms ir 15 stundas (6x2.5h). Pieredzējušiem lietotājiem  - individuālas apmācības.

Individuālajās nodarbībās jūs varat apgūt darbu ar programmām Adobe Photoshop un Adobe After Effects. Varat padziļināti apgūt Avid Media Composer programmu. Individuālās nodarbības ir domātas arī tiem interesentiem, kam nav iespēju pielāgoties plānoto nodarbību grafikam, vai kuri grib apgūt specifisku individuālu mācību programmu.

Video Montāžas pakalpojumi.png
INDIVIDUĀLIE KURSI: 25 EUR/h
ATSAUKSMES:
bottom of page